Logo
4 Листопада 2014, 15:11

В центрі Івано-Франківська наведуть порядок з яскравими вивісками та рекламою?

Позбутися непривабливих яскравих вивісок, хоча б на будівлях, які розміщені в центральній частині Івано-Франківська, можна лише провівши паспортизацію пам`яток культурної спадщини.

вивіски

Про це сьогодні йшлося на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради.

За словами директора КП «Івано-Франківський рекламно-інформаційний центр» Вікторії Шахоріної, в місті є затверджений порядок розміщення вивісок, проте його не виконують.

«У законодавстві України є певний нюанс, який унеможливлює для нас зняття чи демонтаж вивіски. За останні роки ми робили спроби демонтажу реклами і два рази ми наштовхувалися на величезний спротив підприємців, блокування техніки. Півдня було перешкоджання будь-яким нашим діям. Зняти вивіску ми не можемо, так як порушимо Господарський кодекс, з точку зору того, що суб’єкт господарювання не має права здійснювати свою діяльність без вивіски. Тому тут є такий конфуз», – каже В. Шахоріна.

Вона додала, що вирішити питання, хоча б в центральній частині міста, допоможе паспортизація пам`яток культурної спадщини, де в документах буде чітко прописаний вигляд відповідних будинків.

«Даю протокольне доручення Шахоріній, «Рекламно-інформаційному центру», та Панчишину, відділу культурної спадщини МВК, подати на розгляд бюджетної комісії на наступний рік закладення коштів, на проведення паспортизації будівель. Щоб ми навели порядок з вивісками, хоча б на площі Ринок», – підсумував міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.