Logo
13 Вересня 2019, 14:57
Теги: бебібокси

В Україні збільшили вміст бебі-боксів для новонароджених

В Україні оновили "пакунок малюка" – до переліку, які отримують новоспечені батьки, входить на кілька речей більше, ніж було раніше.

Для новонароджених приготували більшу кількість пелюшок – 6 штук, йдеться у наказі Міністерства соціальної політики, передає 24 канал.

У бебі-бокси додали дитячі шкарпетки на вік 4-6 місяців. Для такого ж віку доповнили одним дитячим нагрудником. З одягу в бокс потрапив демісезонний комбінезон з капюшоном з синтепоновим наповнювачем.

"Пакунок малюка" – що це?

Це новий формат безповоротної соціальної допомоги для кожної дитини, яка народжується в Україні. Раніше до пакунка входило 25 речей, які мають задовольнити потреби малюка. У бебі-бокси не кладуть ліки, дитячі пляшечки та суміші. Стартував проєкт 1 вересня 2018 року. Отримати “пакунок малюка” можуть мати, батько, родичі, прийомні батьки чи патронатний вихователь. Для отримання “пакунка малюка” достатньо заповнити заяву у пологовому будинку чи у соціальній службі.

Доповнили пакунок малюка килимком з двома знімними м’якими дугами та підвісними іграшками. У коробці є спеціальний гребінець для волосся та вичісування молочних кірок, а також губка для купання малюка.

Не забули й про новоспечених мам: для них у бебі-бокс поклали пачку післяпологових і звичайних прокладок.

Зміни до вмісту бебі боксу набирають чинності з 1 вересня 2019 року.

Що входить до "пакунку малюка"

 

38. Коробка-колиска, розмір 43 × 70 × 27 см +/- 10 %, з гофрокартону типу "С" (міцна гофра, 120 г/м-2), кашированого картоном целюлозним (210 г/м-2), з повнокольоровим друком на дно та кришку коробки. Для зміцнення конструкції дно та бокові стінки мають окремі вставки без друку з гофрокартону типу "С" (міцна гофра, 120 г/м-2). Зображення сосок, пляшечок та інших допоміжних засобів для вигодовування немовлят на такій коробці не розміщуються