Logo
4 Лютого 2018, 23:13

В Укравтодорі розповіли про стан доріг на Прикарпатті після снігопаду

sneg-v-ukraine-kuda-zvonit-v-sluchae-avarij-na-doroge-foto-autoinvestigatororgua_rect_854adc79d02055fb9c8edfde79ceed95

Рух транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення забезпечено, обмежень в русі немає. Про це повідомляє Укравтодор, пише Фіртка.
Дорожники повідомляють, що  стан покриття на автодорогах державного значення у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській та Рівненській областях засніжене, на решті території України мокре.
"Станом на 09-00 год. інтенсивні опади у вигляді снігу характерні для Львівської, Тернопільської, Рівненської областей, сніг помірної інтенсивності у Волинській та Івано-Франківській областях, невеликий сніг у Хмельницькій, Житомирській та в північній частині Київської областей. У центральних, крім Вінницької, східних, південних, крім Запорізької та Херсонської, решті північних областях та на Закарпатті місцями дощі", - йдеться у повідомленні.
У зв’язку із переміщенням циклону з південного заходу, інтенсивні опади у вигляді мокрого снігу розпочалися в більшості західних областей в другій половині дня, 3 лютого. За цей період найбільше снігу (від 25 до 30 см) випало у Тернопільській області, від 5 до 15 см у Волинській, Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Хмельницькій областях; від 3 до 5 см у Чернівецькій та Житомирській областях. На більшості перевальних ділянках доріг йде сніг, висота снігового покриву від 10 до 30 см. Температура повітря від -1-4°С. Стан покриття місцями засніжене. Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно 722 одиниці техніки та 848 робітників, на чергуванні 885 одиниць техніки та 1238 робітників.
"Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість! Гарних вихідних та безпечних подорожей", - йдеться у повідомленні Укравтодору.