Logo
22 Квітня 2015, 20:15

В укриттях є місця для 50% людей з Івано-Франківська, – начальник управління НС ОДА

На громадській раді при ОДА 22 квітня розглянули питання цивільного захисту населення та стану захисних споруд.

укриття

Громадський активіст Олександр Маслєєв на засіданні сказав, що оглядав сховища і незважаючи на небезпеку виникнення надзвичайних ситуацій в області, захисні споруди перебувають у поганому стані. А чиновники, правоохоронці та працівники ДСНС не стежать за цим належним чином, повідомляє "Галка".

“Ті захисні споруди вони, які були 25 років тому, так і стоять, зацвітають, фільтрів на вентиляції нема. Все занедбано. Враховуючи це все пропонуємо зробити звернення до голови ОДА про винесення догани або звільнення відповідальних працівників”, – заявив Маслєєв.

Він додав, що є і позитивні випадки: “За два  місяці оббігав 20 шкіл, 15 садків. Радує, що директори школи за кілька днів зробив більше, ніж деякі мнс-ники за 15 чи 20 років”.

Володимир Стебницький, начальник управління з надзвичайних ситуацій ОДА, наголосив на тому, що захисні споруди розміщуються здебільшого при промислових підприємстваї, і про їхню якість складно говорити, якщо ці підприємства давно не працюють. Мешканці у разі надзвичайних ситуацій мають ховатися у підвали житлових будинків та найпростіші укриття.

“Укрити у сховищах на сьогодні ми можемо 50% людей з Івано-Франківська. Для решти передбачені відповідні заходи: евакуація населення, переїзди”, – сказав Володимир Стебницький.

Представник Управління ДСНС області Ігор Оксентюк розповів, що працівниками управління обстежили  832 захисні споруди. На одну споруду комісію взагалі не допустили.

За словами Оксентюка, за результатами обстежень подавалась інформація до прокуратури і це допомогло активізувати роботу.  Із 122 з різних причин непридатних споруд після перевірки 37 споруд перевелися в категорію обмежено готових. Наприклад, в деяких встановили двері чи відкачали воду.

Схожі Новини