Logo
16 Травня 2019, 09:07

В Ямниці через сильний дощ прорвало греблю та підтопило близько 300 господарств

Внаслідок випадання дуже сильних дощів учора, 15 травня, в період з 19.00 до 22.00 на території Івано-Франківської області підтопило стічними водами: дві адмінбудівлі, близько 330 житлових будинків з дворогосподарствами, п’ять ділянок автомобільних доріг.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Сьогодні, 16 травня, станом на 06.00 залишались підтопленими 126 дворогосподарств з житловими будинками. Підрозділи У ДСНС в області 14 разів залучались для надання допомоги населенню: евакуйовано четверо осіб з двох житлових будівель та четверо осіб з двох підтоплених транспортних засобів, проведено роботи з відкачування (відведення) 1840 м. куб. води.

Так, сьогодні о 00.20 до оперативно-координаційного центру надійшло повідомлення про підтоплення у селі Угринів Тисменицького району вулиць Мазепи, Кармелюка, Провулок Гетьманський, водами місцевого потічка відбулось підтоплення 23 приватних дворогосподарств. А також у селі Ямниця цього ж району підтопило вулиці Галицька, Коцюбинського, Черемшини: водами місцевої річки Павельче прорвало захисну греблю відбувається затоплення території приватних господарств.

За інформацією МОГ УДСНС в області станом на 02.00 в селі Ямниця внаслідок підняття рівня води в річці Павельче спостерігались підтоплення близько 300 дворогосподарств з житловими будинками (висота рівня води в будівлях від 20 до 100 см.) по вулицях Рульського, Коцюбинського, Нижникевича, Черемшини, Тичини, Гагаріна. Мешканці будівель самостійно покинули житло, працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою автомобілів підвищеної прохідності евакуйовано 4 людини. Депутатським корпусом Ямницької ОТГ проводиться подворовий обхід підтоплених територій, з метою уточнення наслідків та необхідності надання допомоги населенню.

Станом на 06.00 год в с. Ямниця залучено 62 чол. 19 од. техніки, з них 51 чол. та 14 од. техніки та 1 катамаран, 5 човнів від У ДСНС в області. Рівень води в річці стабілізувався, спостерігається тенденція до зниження рівня. На місці події проводиться виїзне засідання комісії ТЕБ та НС Ямницької ОТГ.