Logo
28 Травня 2019, 18:03
Теги: отруєння

В Яремче під час відпочинку отруїлися діти із Запоріжжя

За інформацією Яремчанської міської лікарні, встановлено випадок захворювання на кишкову інфекцію серед дітей, які прибули в Івано-Франківську область на відпочинок у складі  дитячої групи до приватної садиби «У Мирона», що знаходиться у місті Яремче.

 17 дітей та 2 вихователів із Запоріжжя приїхали 26 травня, а вже ввечері 27 травня трьом дітям стало погано, пише Фіртка.

Наступного дня, 28 травня до інфекційного відділення Яремчанської міської лікарні було госпіталізовано 4 дітей.    

В усіх хворих встановлено попередній діагноз "гострий гастроентероколіт". Стан хворих розцінювався як задовільний, середнього ступеня важкості, скарги були на загальну слабкість, t 37,5-38 С°, пронос 1-2 рази на добу, нудоту, блювоту, болі в животі.

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області створена комісія з розслідування факту отруєння.

В ході санітарно-епідеміологічного обстеження закладу встановлено, що відпочинок дітей проводився згідно з цивільно-правовою угодою між власником садиби та керівником дитячої  на послуги проживання та харчування дітей.

Не зважаючи на численні інформування Головного управління Держпродспоживслужби в області, даний заклад не був включений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів Івано-Франківської області.

Керівники дитячої відпочинкової групи та власники садиби не попередили органи місцевого самоврядування за 10 днів про заїзд дітей.

Власник садиби не зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів. Обстеження закладу перед заїздом дітей не проводилось.  

В ході епідобстеження відібрано проби води, змиви на вміст патогенної мікрофлори.

Схожі Новини