Logo
3 Березня 2015, 20:23

Вагомих причин для різкого підвищення цін в області немає, – голова Івано-Франківської ОДА

Аналізуючи ситуацію щодо різкого здорожчання вартості продуктів харчування та товарів першої необхідності, яка склалася в останні тижні на Івано-Франківщині, очільник області наголосив, що на сьогодні вагомих причин для такої ситуації немає. 

преска_ода

Про це заявив під час прес-конференції голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук.

«Стосовно продуктів харчування можу запевнити, що у нас немає жодних проблем із їхніми запасами в області. Ситуація має кілька чинників – як об’єктивних, так і суб’єктивних. З одного боку, ми розуміємо, що зросли витрати підприємців на паливно-мастильні матеріали, усвідомлюємо, що відсутність товарів на полицях магазинів була наслідком надмірного попиту. Але це жодним чином не виправдовує спекуляцій, які відбулися на ринку», – пояснив Олег Гончарук. –

Він зазначив, що облдержадміністрацією ініційовано створення комісії з представників структурних підрозділів облдержадміністрації, інших уповноважених інстанцій задля наведення порядку в сфері ціноутворення. Основними її завданнями є контроль ситуації та, що особливо важливо, невідкладне й жорстке реагування на будь-які спроби маніпуляцій.

Окремо голова облдержадміністрації наголосив, що в області вживатимуться заходи для зниження вартості окремих категорій товарів, щоби максимально знизити навантаження на соціально незахищені верстви населення.

Схожі Новини