Logo
13 Листопада 2015, 10:22

Вартість проїзду у івано-франківських маршрутках може знизитись до 3,50 грн

Франківці жваво обговорюють інформацію про те, що Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку готує рішення про зниження вартості проїзду в міських маршрутках до 3.50 гривень.

маршрутка

У коментарях Станіславському ТБ директор Департаменту комунального господарства Михайло Смушак пояснив, що на період, коли піднімалися тарифи на проїзд вартість палива була значно вищою.

“На той момент, коли піднімався тариф, вартість палива була 27 грн. Зараз дизпаливо коштує 18 грн. Якщо враховувати, що частка палива у вартості проїзду приблизно 35%, то ми нарахували, що раніше йшло 1,40 грн на паливо. Нині відповідно при 18 грн виходить близько 93 коп. Якщо до 93 коп додати сталу частину 2,60 грн, яку ми не змінюємо, то виходить 3,53 грн за проїзд”, – зазначив директор департаменту.

Смушак зауважив, що за таких умов ціна 3,50 грн буде цілком логічною. Крім того, зручно видавати здачу.

Однак, такі нововведення для Івано-Франківська будуть не скоро. Мовляв, зараз підготовлений проект рішення ще повинен пройти регулятивні процедури, тобто громадські слухання. Тільки після цього воно буде представлене на розсуд виконкому.

Натомість, департамент ніяк розмов щодо зниження тарифів із перевізниками не вів.

“Наразі ми з ними не спілкувалися. Я думаю, що вони теж розуміють, що ціна палива знизилась”, – додає Михайло Смушак.