Logo
21 Грудня 2015, 20:20

Вболівальники обрали пісню для збірної на Євро-2016 (ВІДЕО)

Українські вболівальники вибрали піснею збірної України з футболу на Євро-2016 композицію "Їхали козаки" української рок-групи "Тінь Сонця".

збірна

З 16 по 20 грудня українські вболівальники мали змогу долучитися до загальнонаціонального проекту та обрати пісню, яка стане музичною візитною карткою збірної на стадіонах Франції та лунатиме перед оголошенням складу команди. З самого початку конкурсу на розсуд вболівальників було подано 4 пісні та надано можливість запропонувати свій варіант. Більшість учасників голосування вказали у коментарях пісню "Їхали Козаки" групи "Тінь Сонця", тому її також було додано до переліку музичних композицій.

https://youtu.be/Bun5zgcUIyg

Їхали козаки, їхали по полю І лунала пісня про їхнюю долю. Про їхнюю долю, про справжнюю волю. Їхали козаки, їхали по полю... Їхали козаки та й пісню співали. Про те, як любили і як воювали За рідную землю, за батьків і друзів, І за спів дівочий, що дзвенить у лузі... Ой, у лузі-лузі тая пісня ллється, А дівоче серце, як пташина, б'ється... Віддала кохання хлопцю молодому Їхали козаки, їхали додому...

У проекті взяли участь понад 15 тисяч людей, голоси яких розподілилися наступним чином: 42% - за пісню "Їхали козаки" групи "Тінь Сонця", 37% - за пісню "Вставай" "Океану Ельзи", 9% - за "Червону Руту ", 4% - за "Весна" "Воплі Відоплясова", 3% - за "Смереку" групи "Mad Heads".

ua-football