Logo
14 Червня 2015, 14:16

Весільний фестиваль у Франківську відкрили вражаючим танцювальним флешмобом (ФОТО, ВІДЕО)

У комплексі "Pasage Gartenberg" розпочався грандіозний весільний фестиваль за участі десятків спеціалістів весільної індустрії.

1

Стартував «Pasage Wedding Festival» з танцювального флешмобу на франківській «стометрівці». Десятки танцівників в унісон виконали поставлений номер, привернувши увагу сотень іванофранківців, пише Курс.

Щорічний весільний фестиваль «Pasage Wedding Festival», кажуть організатори, це можливість талановитим фотографам, дизайнерам, флористам, музичним колективам та артистам різноманітних жанрів, весільним агенствам, а також салонам краси показати свою творчість та професіоналізм.

Впродовж фестивалю відбуватиметься демонстрація різноманітних новинок весільного бізнесу: майстер-класи провідних салонів краси, виставка весільних суконь з найновіших колекцій, варіанти оформлення декорацій та флористика, музикальні шоу-програми, випічка та усе, що необхідно для організації весілля мрії. А о 18 годині урочисто розпочнеться «підставне весілля» за участі місцевих акторів.

“Для гостей і закоханих пар це свято є унікальною можливістю дізнатися про нові та цікаві тенденції весільної моди у 2015 році. «Уяви своє майбутнє, або згадай минуле» – родзинкою фестивалю є можливість участі у святкуванні сучасного весілля. На гостей заходу очікують вишукані страви та напої, розважальна шоу-програма та безліч позитивний емоцій і атмосфера справжнього європейського весілля!”, – зауважують організатори фестивалю.

2 3 4 5 6 https://youtu.be/KPg7rFeB7vM https://youtu.be/PhPVyjQP-5U