10 Травня 2015, 14:20

Ветерани «Прикарпаття» розійшлися миром з ветеранами львівських «Карпат» (ФОТО)

Вчора, 9 травня, в рамках святкування Дня міста, на франківському стадіоні «Рух» відбувся футбольний матч між ветеранами "Прикарпаття" та львівських "Карпат".

1

У складі івано-франківського «Прикарпаття» на поле виходили: Рипан, Романчук Гуменяк, Мельник, Юрченко, Думанський, Руденський, Москвін, Шулятицький, Зуєнко, Соколенко, Ковальчук, Максим`юк, Тофан, Ковалюк, Василів, Гогіль, Русак, Мельничук, Вікарюк та Чуйко.

В гості до Франківська завітали такі відомі гравці львівських «Карпат» як: Красюк, Тлумак, Саулевич, Гринишин, Шеремета, Лапко, Гурка, Покладок,  Рафальчук, Онисько, Башта, Ліхачов та Уштан.

Перший тайм закінчився з рахунком 2:2. А в другому таймі, обиві команди забили ще по 3 мячі у ворота суперників. Після цього ветерани зіграли партію пенальті, яка теж завершилася з рахунком 5:5.

Під час матчу ГО «Громадська ініціатива Галичини» проводився благодійний збір коштів для потреб АТО.