Logo
28 Жовтня 2014, 16:37

Відділення невідкладної (екстреної) допомоги ЦМКЛ отримало нагороду «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» (ФОТО)

Сьогодні відділенні невідкладної (екстреної) допомоги Центральної міської клінічної лікарні м. Івано-Франківська отримало відзнаку – табличку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

1

Даний проект реалізується в Україні Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю». Його метою є виявлення зон порушень чистоти та гігієни у медзакладах.

«Разом з цією нагородою заклад отримує чітко налагоджену систему гігієни, підготовлений практично та обізнаний теоретично персонал, престиж та публічне схвалення, а також високий кредит довіри до лікаря», – зазначила на врученні директор асоціації Ольга Хеленюк.

За словами заступника головного лікаря з медсестринства Галини Вариводи така нагорода вже четверта для ЦМКЛ. Таблички «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» вже отримали відділення малоінвазивної хірургії і кардіологічне відділення, відділення неврології і хроніодіалізу та відділення інтенсивної терапії.

Загалом, на сьогоднішній день до проекту вже долучилися 335 відділень ЗОЗ України. В Івано-Франківську в державних закладах охорони здоров`я є лише п’ять таких табличок.

3

2

5

12

7

8

9

10

11

Схожі Новини