Logo
26 Листопада 2014, 13:04

Відділення оперативної гінекології Івано-Франківського пологового будинку отримало відзнаку (ФОТО)

Сьогодні, в Івано-Франківському пологовому будинку відбулося вручення таблички «Чистий відділ – безпечний для  пацієнта». Відзнаку отримало Відділення оперативної гінекології.

12

Даний проект реалізується в Україні Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю». Його метою є виявлення зон порушень чистоти та гігієни у медзакладах.

За словами директора асоціації Ольги Хеленюк, відчувати безпеку і комфорт в медичних закладах для пацієнтів дуже важливо. Особливо для пацієнтів полового будинку, адже всі вони – жінки.

«Мені б дуже хотілося звернутися до всіх працівників відділення, аби на перший погляд таку звичайну матеріальну пластикову табличку, щоби ви її наділили змістом чистоти та безпеки. Адже тепер усі будуть знати, що медичну допомогу, яку ви надаєте у відділенні, ви надаєте з найвищим рівнем. Від нині ваше відділення можна вважати таким, яке відповідає всім європейським стандартам чистоти та безпеки», – зазначила під час вручення відзнаки Ольга Хеленюк.

Вона додала, що через рік представники  «Служба організації інфекційного контролю» перевірять чи дотримуються у медзакладі відповідних норм, які відповідають вимогам відзнаки.

1

3

4

5

6

7

8

10

11

Схожі Новини