Logo

20 Грудня 2018, 13:48

"Кімната позитиву 2.0" в Івано-Франківську: перевтілення лікарняної реальності

Сьогодні відкриють «Кімнату позитиву» у приміщенні Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру.

Щороку близько 200 дітей області перебувають на лікуванні у відділенні легеневого туберкульозу та менінгіту. Терапія триває від двох до дев'яти місяців. Увесь цей час діти ізольовані від друзів, сім'ї, не відвідують школу. Тому Благодійний фонд "Відкрий очі" компанії SoftServe створив проект, який сприятиме одужанню дітей, даруючи їм позитивні емоції. Ця кімната сильно відрізняється від сірих палат лікарень.

"Це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які можуть там весело проводити час, читати, наздоганяти шкільні заняття, займатись творчістю, а головне - отримувати позитивні емоції, які сприяють їх швидшому одужанню", – коментує Тетяна Мандибур, координатор проекту.

Відділення має свого штатного вчителя, який проходить з дітьми шкільну програму, а місцеві волонтери зможуть організовувати дозвілля та проводити цікаві творчі заняття для діток. В Івано-Франківську відкривається перша з чотирьох запланованих кімнат. Інші три будуть відкриті у Дніпрі, Рівному, Харкові. На даний час зібрано 75% необхідної суми. Підтримати проект можуть усі охочі на сайті БФ "Відкрий очі".