Logo
18 Жовтня 2019, 10:55
Теги: Джамала

Відома українська співачка, що підкорила весь світ

На українській сцені багато зіркових виконавців, які виступають в різних жанрах і внесли особливий внесок у розвиток української музики. І було б упущенням забути про таку талановито виконавицю як Джамала (https://kiev.ticketsbox.com/jamala/). Її ім'я постійно на слуху, адже вона активно гастролює, з'являється на телебаченні, знімається в кіно. Головним досягненням в її кар'єрі стала перемога на Євробаченні, яка принесла їй світову славу. Восени у співачки планується грандіозний концерт у Києві. Він відбудеться в одному з великих залів України - Жовтневому Палаці.

Детальніше про концерт ви можете дізнатися на сторінці майданчика.

Джамала - українська співачка кримсько-татарського походження. Справжнє ім'я виконавиці Сусана Джамаладінова, для псевдоніма вона використовувала три склади свого прізвища. Талант дівчинки батьки помітили ще в ранньому дитинстві, а в дев'ять років вона заявила, що хоче стати співачкою. І вперто йшла до своєї мети. Джамала відвідувала музичну школу, брала участь у дитячих конкурсах. Після 9 класу Сусана поступила в музичне училище в Сімферополі, яке закінчила з відзнакою. Після училища, дівчина поїхала до Києва і вступила до Національної музичної академії.

Поворотним моментом у творчості для Джамали стала участь у конкурсі “Нова хвиля” в Юрмалі. Вона пройшла жорсткий відбір і заявила про себе. Вона отримала гран-прі в конкурсі. З того часу музична кар'єра співачки пішла вгору: гастролі, зйомки на телебаченні. У 2011 брала участь у національному відборі на Євробачення, але не пройшла. У цьому ж році випустила дебютний альбом. До 2016 року вийшло ще два альбоми. Але весь світ заговорив про Джамалу після перемоги на Євробаченні 2016 з піснею “1944”.

Сьогодні співачка продовжує дивувати шанувальників новими піснями і кліпами. Вона бере участь у телевізійних проетах "Голос країни", їздить з гастролями по Україні та зарубіжжю. Неодноразово ставала лауреаткою премій “Кращий соло-артист”,”Краща пісня”. 

Концерт на честь ювілею у Києві

Цього року виповнюється рівно 10 років з дня дебюту Джамали як співачки на фестивалі “Нова хвиля”. На честь цієї події співачка дає ювілейний концерт в Києві. У програмі заявлені всі знакові для творчості співачки пісні, а також включені зовсім нові композиції. Нагадаємо, що новий альбом “Крила” вийшов в листопаді минулого року, в 2019 Джамала випустила сингл “Solo”. Організатори обіцяють феєричне шоу зі спецефектами, хореографією, яскравими образами і неймовірною харизмою самої виконавиці. 

 На правах реклами.