Logo
3 Червня 2020, 09:33
Теги: паводок

Віталій Федорів: Паводкова ситуація, спричинена погіршенням погодних умов, перебуває на контролі влади Прикарпаття

У результаті погіршення погодних умов, зокрема через інтенсивні проливні опади на території області, у деяких районах Прикарпаття, особливо у басейнах річок, відбулося підняття рівня води.

Як наслідок, 1 червня у селі Середній Бабин Калуського району частково зруйнувалася захисна дамба на річці Лімниця довжиною близько 20 метрів та виникла загроза підтопленню житлових будинків, які знаходяться на віддалі орієнтовно 300 м від дамби, інформує пресслужба ІФ ОДА.

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Віталій Федорів. За його словами, органами місцевої влади були вжиті відповідні заходи щодо стабілізації ситуації.

«Хочу наголосити, що обласна державна адміністрація тримає на постійному контролі хід проведення відновлювальних робіт на пошкодженій дамбі, щоб убезпечити місцеве населення та недопустити виникнення надзвичайної ситуації», - зазначив Віталій Федорів.

Керівник області також додав, що минулого року облдержадміністрацією її департаментами, управліннями та органами виконавчої влади і місцевого самоврядування на місцях, із залученням управлінь центральних органів виконавчої влади, вживалися організаційні та практичні заходи щодо проведення робіт на найбільш небезпечних ділянках водних об’єктів області.

Укріплення берегів та дамб здійснили у Снятинському, Коломийському, Тисменицькому, Калуському районах, м. Івано-Франківську.

За ініціативи обласної державної адміністрації на їх виконання з обласного фонду охорони навколишнього середовища було виділено 5,33 млн гривень. Як наслідок, дані об’єкти витримали травневі удари стихії та захистили населені пункти від повені.

Схожі Новини