Logo
21 Березня 2019, 09:24

Віце-прем’єр-міністр ознайомився із ходом будівництва амбулаторії сімейної медицини на Коломийщині

У рамках проведення Ради регіонального розвитку на Івано-Франківщині під головуванням Президента України Петра Порошенка було обговорено ряд важливих питань, зокрема у галузі розвитку медицини на селі.

Під час заходу глава держави зазначив, що за 4 роки лікувальні заклади області отримали понад 2 тис. одиниць медичного обладнання на загальну суму 175 млн грн.

У сільській місцевості на Прикарпатті цього року передбачено будівництво 26 нових амбулаторій, інформують у прес-службі ІФ ОДА.

Перебуваючи на Прикарпатті для участі в роботі Ради регіонального розвитку віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко із заступником голови облдержадміністрації Богданом Кобилянським відвідав П’ядицьку ОТГ, де ознайомився з ходом будівництва амбулаторії групової практики сімейної медицини.

Зазначимо, що будівництво амбулаторії в селі П’ядики здійснено за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

За словами Богдана Кобилянського, загальний кошторис будівництва склав понад 8,5 мільйонів гривень. З них, майже 870 тисяч гривень – це співфінансування громади.

На сьогодні вже завершено будівельні та внутрішні роботи у приміщенні, придбано обладнання. Амбулаторія забезпечено новим автомобілем Renault Duster. Медзаклад в селі П’ядики, в штаті якої двоє лікарів, обслуговуватиме чотири тисячі мешканців з трьох населених пунктів громади.

Схожі Новини