Logo
28 Березня 2019, 20:15
Теги: фільм, тизер

Вийшов тизер драми "Віддана" за мотивами роману франківчанки

Film.UA випустив перший тизер до стрічки "Віддана", зняту за мотивами роману Софії Андрухович "Фелікс Австрія". Стрічка вийде в український прокат у 2020 році.

Книга стала переможцем всеукраїнської премії «Книга року ВВС», а також отримала особливу відзнаку "Форуму видавців" у Львові та премію "ЛітАкцент року", пише Movigram.

Події стрічки розгортаються у Станіславові 1868 року. Під час пожежі доктор Анґер втрачає дружину. Йому вдається врятувати доньку та дівчинку хатньої робітниці, до якої він тепер ставиться, як до рідної. Через 25 років дівчата виростають і намагаються зрозуміти, ким вони стали одна одній. Сценарій до «Відданої» написала Аліна Семерякова у співпраці з авторкою роману Софією Андрухович. Режисеркою фільму виступила Христина Сиволап, а головні ролі виконають Маріанна Янушевич, Алеся Романова та Роман Луцький.

Саундтрек до тизеру виконує Ірина Швайдак, солістка гурту Один в Каное, яка спеціально написала нову вокальну партію для пісні "Човен".

Євгеній Філатов (The Maneken) написав нове аранжування для треку. Зйомки стрічки розпочнуться лише у квітні цього року. Кінопрокатник поки не поспішає називати точну дату прем’єри, але чекати "Віддану" доведеться до 2020 року.

 

Схожі Новини