Logo

13 Лютого 2019, 19:03

Візит Тимошенко до Надвірної: на зустріч з лідеркою людей звезли бусами (фото)

Сьогодні, 13 лютого на Прикарпаття з візитом в рамках передвиборчої агітації завітала кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко.

Після Івано-Франківська лідер політичної партії "Батьківщина" поїхала на зустріч до Надвірної, пише Типовий Франківськ.

На площі Шевченка в обідню пору організували сцену та групу підтримки Юлії Тимошенко, ще трохи - прийшли місцеві мешканці.

За словами очевидця Михайла Андрійорвича, людей було небагато. Близько 400-500 осіб, які після 10 хвилини виступу почали розходитись. Залишались на площі здебільшого люди, які приїхали організованим транспортом.

"Загалом, можна говорити, що «послухати (побачити) Юлю» прийшло біля 1500 осіб. Та, якщо відкинути кількість правоохоронців та простих перехожих – кількість дійсних прихильників «Нового курсу!» сягала 400-500 чоловік. Варто погодитися, що на 3 райони (Надвірнянський, Богородчанський та Яремче), які входять до Надвірнянського виборчого округу, це малувато. До честі організаторів буде сказано – автотранспорт, який задіювався для звезення «адептів Тимошенко» не муляв очі та не створював перешкод рухові.  Помічено було те, що присутні не бажали давати інтерв'ю прес-службі Тимошенко. Журналісти кругами ходили в натовпі – та ніхто не бажав виказувати похвалу Юлії Володиміривні – в більшій мірі, навпаки, піддавали критиці осіб з її групи підтримки в Надвірні. Вже на 10 хвилині виступу Тимошенко люди почали розходитися. До кінця виступу залишалися лише вперті адепти… ", - йдеться у повідомленні.