Logo
25 Січня 2016, 12:35

«ВКонтакте» створить аналог Instagram

Соціальна мережа «ВКонтакте» планує відвоювати собі частину ринку, яку зараз контролює Instagram. Як стало відомо зі слів джерела у «ВКонтакте», незабаром буде запущена нова соцмережа Snapster, основою якої стане однойменний додаток.

snapster__large

Запущений в липні 2015 року, Snapster за своїми функціями був аналогічний мережі Instagram, однак мав великий набір фотофільтрів. Фотосервіс від «ВКонтакте» дозволяє виконувати величезний набір опцій, зокрема, при роботі з колірною гамою. Створеними фільтрами можна ділитися з друзями.

Snapster в значній мірі інтегрований з «ВКонтакте» – завантажені в сервіс фото дублювалися в окрему папку на сторінці соціальної мережі. Втім, користувачі скаржилися, що Snapster не самостійний, а додатковий додаток до «ВКонтакте».

Snapster замислювався як конкурент Instagram. На перших етапах його існування російські користувачі мобільних пристроїв проявили до нього великий інтерес. Щоб зменшити присутність американського сервісу, прямий перехід до Instagram зі сторінок Snapster було деактивовано.

В даний час розпочато роботу над сайтом і новим додатком. Робота ресурсу буде базуватися на принципі «фотокімнат», які схожі на спільноти «ВКонтакте», проте кожен розміщений у пабліку пост буде супроводжуватися картинкою. Кожну “кімнату” може вести один або кілька авторів, які будуть розміщувати фото і текст. Змішування зображень в одній стрічці новин відбуватися не буде.

За словами Роберто Панчвідзе, адміністратора MDK, Snapster зможе обійти Instagram, якщо уникне головної помилки американського сервісу – надмірного наповнення рекламними блоками.

Блогери також відзначають надмірну заспамленість американського фотосервісу, додаючи, що на його сторінках занадто багато коментарів з фейкових акаунтів, що не може не дратувати користувачів. Це може стати причиною того, що передплатники Instagram можуть почати шукати альтернативу.

Вікна