Logo

18 Січня 2016, 15:15

Влада обіцяє землю під притулок для тварин у Франківську, якщо будуть конкретні пропозиції

На сайті “Електронні петиції до влади міста Івано-Франківська” з’явилася відповідь на пропозицію виділити землю для будівництва притулку для безпритульних тварин. Документ підписаний першим заступником міського голови Миколою Вітенком.

тварини

Відповідь на петицію ЕП/1-10 “Виділити земельну ділянку під будівництво притулку для безпритульних тварин”:

Повідомляємо, що згідно інформації Департаменту містобудування та архітектури земельна ділянка для влаштування притулку безпритульних тварин повинна відповідати санітарним вимогам. Місце такої ділянки необхідно передбачати з урахуванням її специфічного статусу, поза межами житлової громадської забудови.

Оскільки на території міста вкрай обмежені земельні ресурси, а особливо для вказаних потреб, у разі наявності конкретних пропозицій від громади міста щодо місць можливого розташування притулку, буде вивчено можливість розташування притулку та будуть вживатися заходи, спрямовані на оформлення правовстановлюючих документів на землю.

Нагадаємо, на цьому сайті свою петицію може створити кожен. Для цього потрібно вказати заголовок, опис до пропозиції та набрати 250 підписів, аби її розглянули представники міської влади.

Репортер