Logo
13 Листопада 2015, 14:00

Вночі 13 листопада на Набережній у Франківську сталася масштабна ДТП за участю студентів-індусів

Вночі на п’ятницю, 13 листопада, в Івано-Франківську по вулиці Набережній сталося одразу два ДТП. Феєричну історію того, що відбувалося.

дтп

Про це розповів користувач Мишко Адамчак на своїй сторіці у Facebook.

Розповідь очевидця:

Дія 1. 13.11 близько 1:30 BMW 328 на іноземній реєстрації з двома індусами – студентами мед.університету на борту, несеться по Набережній з боку Сільпо і на швидкості більше 100км./год. не вписується в поворот біля 12-поверхового будинку, вилітає через зустрічну смугу на обочину і за 30 метрів зупиняється в кущах з напіввирваними колесами і розбитим передком.

Дія 2. Водій, машину якого BMW обігнало ще поблизу Муніципального Центру, доїхавши до місця ДТП, зупиняється щоб запитатися чи потрібна допомога. За ним зупиняється ще одна машина. І поки обидва водії спілкуються з студентами-індусами, в другу машину на швидкості влітає машина 3, від чого ту зносить на декілька метрів, викидає на обочину і ефектно втискає в електроопору.

Дія 3. Водії звісно переключаються на актуальнішу станом на цей час подію, а студенти-індуси тим часом похапцем збирають свої речі з машини і розчиняються в темряві нічної дамби, залишивши в салоні наплечник із лекційними зошитами, медичними халатами і фонендоскопом, а також недопиту пляшку горілки. І ключі в замку запалювання.

Далі – півгодинне очікування ДАІ, складання протоколів і т.п.

Мораль: Вирішив допомогти комусь на дорозі – переконайся що твоє авто припарковане безпечно і з ввімкненими габаритами та аварійкою. Ну і не лови гав, побачивши ДТП.

P.S. Одна з версій причин втечі з місця студентів-індусів – інфо про те, що в Індії порушників ПДР очевидці карають самосудом, не чекаючи на приїзд патрульних.

Джерело: Репортер