Logo

3 Серпня 2017, 14:30

Водії франківських маршруток мають низький рівень підготовки та культури водіння

Патрульна поліція Івано-Франківська підбила підсумки заходів щодо профілактики аварійності на пасажирському транспорті міста.

патрул

Із 18 по 28 липня 2017 року працівники Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську спільно з працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті організували та провели профілактичні заходи, спрямовані на попередження аварійності та дотримання водіями пасажирського транспорту Правил дорожнього руху України.

В результаті проведення цільових заходів зафіксували 43 адміністративних правопорушення водіями громадського транспорту. серед них: - порушення, пов’язані з порушеннями правил зупинки чи стоянки – 12; - здійснення посадки або висадки пасажирів у не встановлених місцях – 16; - відхилення від визначеного маршруту руху – 5; - керування транспортним засобом, який не пройшов своєчасно обов'язкового технічного контролю – 4; - керування без необхідних документів – 3; - користування під час руху засобами зв’язку - 3.

Патрульні звернули увагу на низький рівень підготовки та культури водіння осіб, які здійснюють пасажирські перевезення в межах обласного центру. З метою усунення причин та умов аварійності на вулицях міста виникає нагальна необхідність посилення заходів впливу - як зі сторони підрозділів Національної поліції, так і зі сторони органів місцевої влади.

Проведеним аналізом аварійності встановлено, що протягом 6 місяців поточного року з вини водіїв громадського транспорту скоєно 30 ДТП. Для порівняння, за той самий період у 2016 році було скоєно лише 17 ДТП.

Враховуючи вище викладене та зважаючи на важливість проблеми забезпечення безпеки дорожнього руху, керуючись Законами України «Про дорожній рух» і «Про автомобільний транспорт», Патрульна поліція Івано-Фракнівська повідомила про це міського голову з метою організації контролю за наданням послуг автоперевізниками.

Схожі Новини