Logo
23 Жовтня 2014, 10:20

Водії івано-франківських маршруток не зважають на посвідчення родин загиблих героїв

Франківські водії маршруток ігнорують спеціальні посвідчення членів родин загиблих у зоні АТО.

маршрутки

 «Ми неодноразово фіксували випадки, коли водії маршрутних автобусів абсолютно не зважали на спеціальні посвідчення, які нам як членам родин загиблих у зоні АТО вояків видали ще в липні місяці, - скаржиться дружина загиблого героя Галина Шарабуряк. – Невже від липня місяця перевізники не знають про ці посвідчення і їх ніхто не повідомив? Коли я показувала свій документ, водій у відповідь змушував мене виходити з автобуса. А ще був випадок, коли водій поклав у посвідчення дві гривні і теж змусив вийти. Це насправді неприємно».

 Про прецеденти з посвідченнями пані Галина розповіла на спільній нараді з керівництвом області та родинами загиблих вояків.

«Якби я тоді був у тому автобусі, то забув би, що керівник області, - загрозливо відреагував голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. – Звичайно, такі речі неприпустимі і ми будемо реагувати обов’язково, адже випадки такої зневаги непоодинокі. Щось схоже сталося в Калуському соцзабезі, коли матері загиблого вояка заявили, що її син не Герой України і тому не може бути жодних преференцій. Чиновниця ця отримає догану. Ми не повинні допускати нічого подібного».

 ГК

Схожі Новини