Logo
27 Жовтня 2015, 14:22

Володимир Онищук з Івано-Франківська – переможець шахового турніру на Корсиці

На острові Корсика (Франція) пройшов традиційний, 19-ий за ліком турнір "Corsican Circuit – 2015" із шахів, який складався з двох етапів.

На першому відбірковому етапі 172 учасники розіграли за швейцарською системою у 9 турів 15 путівок у фінальну нокаут-систему, куди вийшли троє українських гросмейстерів – Володимир Онищук з Івано-Франківська (на фото), Сергій Федорчук і представник Львівського державного університету фізичної культури Мартин Кравців, пише ZIK.

Переможці визначалися за результатами перших двох партій у рапід. У разі нічийного результату – дві партії у бліц і, нарешті, "армагедон", інформує сайт Федерації шахів України. В 1/8 фіналу Кравців переміг Ткачова (Франція) – 1,5:0,5, Онищук – Хоу Іфань (Китай) – 2:0, Федорчук – Сетурамана (Індія) – 3:1. У чвертьфіналі Онищук, до речі, чемпіон України 2015 року у бліці, виграв у Кравціва, а Федорчук програв Коваленку (Латвія) – 0:2. У півфіналі Онищук обіграв Фрессіне (Франція). У фіналі Володимир за рахунку 2:2 після перших чотирьох партій виграв у Коваленка "армагедон" і став переможцем престижного змагання.

На церемонії нагородження переможець сказав:

"Я ніколи не думав, що таке можливо у світі шахів"

Схожі Новини