Logo
22 Травня 2019, 14:03

Волонтери "Дому Сірка" заявили, що більше не прийматимуть виловлених собак з Франківська

У "Домі Сірка", що в Микитинцях, дощі не завдали шкоди собакам, втім тепер проїхати до притулку просто неможливо.

Про це повідомляє голова благодійної організації "Дім Сірка" у Івано-Франківську Natalia Kogut, пише Типовий Франківськ.

Через це, кажуть в організації, більше не вірять обіцянкам міського голови та виловлених собак із Франківська більше не прийматимуть.

"Ситуація щодо притулку в Микитинцях: ми відбулись переляком, всі живі сухі та ситі!! Дорога, як завжди, кличе на допомогу!! Проїхати неможливо, тому ми більше не віримо обіцянкам мера Руслана Марцінківа та вирішили не примайти собак, виловлених з міста, оскільки нас не чують! Ми переповнені, довезти їжу майже не можливо, а обіцянками псів не нагодуеш! Дякую за розуміння та підтримку простих небайдужих людей, які вірять в нашу добру справу!!", - коментує Наталія Когут.

Такж нагадаємо, що днями у Калуші затопило ще один притулок "Дім Сірка" - у небезпеці було 300 собак. Втім сьогодні, 22 травня, Наталія Когут написала на своїй сторінці про те, що жодна собака не постраждала. Також голова благодійної організації подякувла за допомогу небайдужим та рятувальникам і зазначила, що збір коштів припинено.

Схожі Новини