Logo
14 Листопада 2014, 21:06

Вражаючий музей із ретрокарами відкрили в гаражі Януковича (ФОТО)

В Україні відкрили автомобільний музей з колекцією ретрокарів екс-президента Віктора Януковича.

ретро5

Як повідомляє Autoconsulting, вхід в музей коштує 30 гривень.

Як заявив комендант «Межигір’я» Денис Тарахкотелик, планується примножити колекцію ретромашин Межигір’я. Для цього керівництво музею має намір брати у свою експозицію автомобілі у приватних колекціонерів на зберігання.

Варто відзначити, що зниклі примірники все ж є. Зокрема, зник раритетний автомобіль Horch 855. Денис Тарахкотелик повідомив, що 22 лютого його вже не було в гаражі (тільки табличка). Також нині не знайти тут Harley Davidson Road King Classic, 2009 р. в. Цю модель повернули її власникові - відомому мотогонщику, у якого мотоцикл в свій час “позичив” Віктор Янукович-молодший. Також відзначимо, що в гаражі екс-президент немає позашляховиків Knight і International - ці “броньовики” відправили в зону АТО.

Денис Тарахкотелик стверджує, що на гроші від продажу квитків в парк і музей ретро-автомобілів, вони підтримують порядок, платять зарплату персоналу, годують переселенців із зони АТО і Криму, батальйон “Січ”, купили бронежилети і каски бійцям батальйонів “Айдар”, “Київ-2”, “Січ”, частини 3027 і 1-го батальйону Нацгвардії.

рестро1

ретро

ретро2

ретро4

ретро3

Вікна