Logo
17 Лютого 2020, 13:50

Всеукраїнське об'єднання "Платформу громад" представили на Косівщині

Це молода та амбітна громадсько-політична сила, яка має свої представництва у 16 областях нашої держави.

Як зазначають засновники об’єднання, до складу політсили можуть входити активні мешканці області, які готові відкинути "велику політику" і тут, на місцях, робити все для покращення життя наших громад і громадян.

Дмитро Дзвінчук, депутат обласної ради від Косівщини, каже, що напрямки роботи платформи – європейські, тому у цієї сили є майбутнє.

"Ми бачимо в новій політичній силі "Платформа Громад" ту політичну силу, яка пропонує іти з низу від громадянина, через сім’ю, об’єднану громаду до Соборної України. Вона пропонує формат роботи, який пов'язаний з децентралізацією, з місцевим самоврядування, з підтримкою об’єднаних територіальних громад. І в цьому її відмінність від інших політичних сил", - сказав Дмитро Дзвінчук.

Головні постулати платформи – вільна людина, заможна родина, сильна громада та Соборна Україна. Запрошені на презентацію кажуть, що задекларовані цілі об’єднання їм до вподоби.

Роман Стеф’юк, директор Косівського училища прикладного і декоративного мистецтва, який був присутній на презентації, зазначає, що Всеукраїнське об’єднання "Платформа громад" декларує правильні позиції і цінності, які зараз потрібні. Адже виклики навколишнього світу є дуже серйозними.
На захід запросили і представників громад. Ті запевнили, що організатори "Платформи громад" якісно підходять до питаннь адміністративно-територіальної реформи.

Тож закликали всіх небайдужих косівчан долучатися до об’єднання і спільно будувати сильні громади і Соборну Україну.

Схожі Новини