Logo
2 Жовтня 2014, 17:27

Всеукраїнський фестиваль дитячого регбі відбудеться у Івано-Франківську

Найближчими вихідними 4 і 5 жовтня у Івано-Франківську відбудеться Всеукраїнський фестиваль з регбі серед дітей 2003 р.н. і молодших. Учасниками цього заходу стануть десять команд.

 регбі

У гості до Івано-Франківська завітає малеча із київських регбійних клубів «Пегас» і «Київ-Дарниця», командиірпінської ДЮСШ, одеської ОДЮСШ, «Леви» з Львова, «Юніор» Рівне та команда з Ужгорода. Господарями турніру будуть відразу три команди, які представлятимуть міську ДЮСШ-2 і сформовані на базі команд загальноосвітніх шкіл №17, №25 і №26. Цікаво, що у складах команд виступатимуть і дівчата.

Ініціатором і організатором даного турніру виступила Федерація регбі Івано-Франківської області, яка ставить собі за мету дальший розвиток і пропаганду цього динамічного виду спорту на території нашого краю. Незважаючи на товариський характер змагань, ігри обіцяють бути цікавими, адже без дитячих емоцій  гра – не гра.

Для багатьох учасників цей турнір буде дебютним на їхньому спортивному шляху і, без сумніву, відкриє дорогу до великих  перемог.

Ігри турніру будуть проходити на стадіоні ім.. Героїв-пожежників, що по вул. Надрічній (напроти торгового центру «Бізон»), у суботу і неділю від 11.00 до 14.00.

Джерело: Sport.if.ua