Logo

20 Серпня 2018, 17:40

"Ви виграли авто". Чергова франківчанка потрапила у тенета телефонних шахраїв

Через власну необачність у тенета шахраїв учора потрапила 32-річна жителька Івано-Франківська.

Про це повідомили в головному управлінні поліції Івано-Франківської області.

"Подія розгорталася дуже стрімко. У суботу жінці на мобільний телефон надійшло СМС-повідомлення про виграш автомобіля "Хюндай" із зазначенням номеру рахунку, щоб перечислити 22 тисячі гривень для «оформлення документів, або забрати кошти в сумі 510 000 грн., як балансову вартість авто».  Після спілкування з невідомою особою, скориставшись терміналом, франківчанка чотирма платежами оплатила вказану суму коштів після чого зв’язок з «консультантом» різко обірвався. Автомобіль не прислали, кошти не повернули. У розпачі потерпіла звернулася за допомогою до поліції", - розповідають правоохоронці.

За цим фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину передбачених ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Тож, поліція застерігає громадян не довіряти інформації від невідомих, не поспішати виконувати наполегливі умови пройдисвітів, якою б радісною чи хвилюючою не була звістка.

"Наберіть номер оператора поліції «102», поділіться новиною і ви отримаєте кваліфіковану пораду. У такий спосіб ви уникнете необдуманих вчинків і не дозволите себе ошукати", - застерігають в поліції.