Logo
11 Червня 2018, 11:43

Вже 11-й день на Прикарпатті заблокована дорога. Люди поїхали до голови ОДА

В Івано-Франківську триває нарада щодо ремонту доріг в області, яку зібрав голова ІФ ОДА Олег Гончарук. На неї приїхали обурені люди з Делятина, які зазначили, що вже 11-й день триває блокування дороги Делятин-Яблунів.
"Приходили до нас і казали, що є тендер і за два місяці дорога буде робитися. Але роботи не робляться", - обурюються люди.
Олег Гончарук закликав людей до толерантності та конструктивної бесіди. Делятинці зауважують, що надсилали владі лист, у якому йшлося про те, що дорога в жахливому стані.
"Коли до нас приїжджали ваші заступники то сказали, що якщо люди будуть надалі перекривати дорогу, то не отримають коштів, які мають отримати. Що це таке? І досить нас годувати обіцянками - ми вам уже не віримо!", - обурюються мешканці.
Селяни обіцяють підготувати звернення до Президента України. Обурились запрошені голови ОТГ. Вони кажуть, що у них ще більші проблеми і немає по 40-60 км доріг, а у людей є дорога центральна. За словами Гончарука, на сьогодні на дорогу Яблунів Делятин виділено 40 мільйонів гривень, але ще треба 70 мільйонів. Голова ОДА каже, що він готовий сісти з юристами і шукати законні шляхи, як і звідки їх взяти.
"Чому не в перший день, а тепер, коли у нас вже є травмовані серед людей, які перекривали дорогу. Чому ви у той день прислали жінку, хоча вас тут багато чоловіків. І це вже не наша проблема - де ви ті гроші візьмете", - обурюються мешканці. "Народ не зупиниться, якщо питання не вирішать", - кажуть обурені люди та погрожують заблокувати область.
Нагадаємо, з 1 червня мешканці селища Делятин і навколишніх сіл заблокували трасу Н-09 Львів-Мукачево, вимагаючи давно обіцяного ремонту дороги Делятин-Яблунів.  Дорога Яблунів-Делятин - єдина транспортна артерія, що з'єднує селище Делятин та села Заріччя, Чорний Потік, Білі Ослави, Чорні Ослави. Капітальний ремонт вказаної дороги (крім невеликих ділянок в селі Заріччя та в напрямку села Білі Ослави, що були відремонтовані у 2015 та 2016 роках) не проводився декілька десятків років, внаслідок чого дорожнє покриття вщент зруйноване, утворились глибокі та великі вибоїни, ями. Такий стан дороги створює небезпеку для життя та здоров'я місцевих мешканців, які по ній щодня пересуваються до місця роботи та навчання.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram