Вже цього місяця Франківськ може отримати історико-архітектурний опорний план

Як писала Фіртка, нещодавно був оприлюднений проект історико-архітектурного опорного плану Івано-Франківська.

Відповідний проект рішення розробив Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради, пише Фіртка.

Як зазначає розробник, виготовлення проекту необхідне для наочного інформування громадськості про історичну цінність культурної спадщини міста,  проведення аналізу планувальної структури та історичної забудови міста, визначення її цінності, як складової частини вихідних даних для виготовлення проекту генерального плану, впровадження системного підходу до збереження історичної самобутності середовища міста в процесі реалізації положень генерального плану міста, забудови та реконструкції, підняття рівня туристичної привабливості міста.

“Такого документу в нас досі не було. Він повністю перерахує усі пам’ятки архітектури, окреслить охоронні зони та норми будівництва в їх межах. Крім того, у плані відтворять контури колишньої фортеці. Є ідея після прийняття документу підготувати варіант його видання, щоб громада могла вільно ознайомитись”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків

Із текстом проекту рішення можна ознайомитися, перейшовши за посиланням.

Вже на лютневу сесію Івано-Франківської міської ради депутатам запропонують погодити історико архітектурний план Івано-Франківська, а сьогодні він був затверджений виконавчим комітетом.

583 1

Залишити Коментар