Logo
19 Червня 2020, 14:54

«Я вересня вже жду, коли до класу з учнями ввійду»: франківські вчителі зняли відеокліп про дистанційне навчання

Педагоги з Івано-Франківська відзняли гумористичний кліп на тему онлайн-навчання.

Учителі з Івано-Франківська – Оксана Гошовська та Вікторія Буличева – відзняли відеокліп про особливості дистанційного навчання та розмістили його на сайті, повідомляє  vseosvita.ua.

Слова покладені на популярну пісню «Blinding Lights» виконавця The Weeknd.

У відеокліпі освітянки показали, як проходило дистанційне навчання. Під час перегляду учні, батьки, вчителі зможуть упізнати в героїв себе.

"Дистанційне навчання – нові умови, які приніс нам березень 2020. Ніхто, по правді, не був до них готовий сповна. Діти спершу сприйняли «дистанційку» як незаплановані канікули, а значить можливість байдикувати. Вчителі не розуміли, чому на курсах підвищення кваліфікації ніхто й словом не обмовлявся про інструменти роботи на «дистанційці», натомість філологи слухали лекції з економіки, а математики – з історії України 20 століття. Батьки опинилися віч-на-віч зі своїми чадами, затиснутими в чотирьох стінах. Поки вчителі плекали в учнів (та й у собі) компетентність учитися впродовж життя, декотрі спудеї вирішили спихнути не легке для дитячих плечей навчання на своїх батьків. Ті, торуючи дитині шлях, почали їй всіляко допомагати, виконуючи посильні завдання замість неї. Саме така поведінка спонукала нас до ідеї зняти кліп про «дистанційку»", - розповідає співавторка пісні й вчителька української мови та літератури Оксана Гошовська 

Вчителька розповідає, що під час дистанційного навчання зіткнулася з багатьма труднощами, наприклад - з тим, що батьки роблять завдання за свої дітей.

"Це не є правда життя про кожного, але ця ситуація була типовою, тому важливою для розгляду суспільством. Ми, вчителі, передусім хочемо ставити оцінки своїм учням, а не оцінювати знання їхніх батьків! Ми, вчителі, хочемо, аби наші підопічні зросли самостійними українцями, здатними брати на себе відповідальність. Ми, вчителі, гаряче бажаємо, аби вони були людьми освіченими, а відтак мудрими. Ми, вчителі, взявши на себе виклики «дистанційки», найбільше прагнемо знову обійняти своїх учнів. Ми, вчителі, презентуємо Вам новий кліп про любов на відстані, про дистанційку", - пояснює Оксана Гошовська.