Logo
9 Листопада 2014, 09:13

Як «Dakh Daughters» в Івано-Франківську виступали (ФОТО)

В Івано-Франківській обласній філармонії відбувся концерт київського жіночого театрально-музичного гурту «Dakh Daughters», що виступає в жанрах «фрик-кабаре» і театрального перформансу.

10

«Dakh Daughters Band» – дочки театру «Дах» – це сім актрис-співачок, які зважилися на творчий експеримент: проспівати життя, розіграти пісню, прожити театр, відсміяти сльози, відтужити любов, покласти на музику крик. Це й є фрік-кабаре, це змішання стилів і жанрів, текстів і музичних інструментів, образів і голосів, пише Галка.

Кабаре говорить про складні, глибокі речі легкою формою. І страх зникає. З’являється відвага бути таким, як ти є, прийняти себе і здивуватися, що ти здатний сміятися над собою, мінятися, стати новим.

Дівчата сьогодні виступили у складі з п'яти учасниць —  Руслана Хазіпова, Наталія Зозуль, Таня Гаврилюк, Наталка Біда та Соломія Мельник. З перших нот вони зачарували своїм вокалом та драйвом. Дівчата як завжди нікого не залишили байдужим. Зал аплодував, впізнаючи знайомі тексти, сміявся від театрального комізму і замирав на захоплюючих вокальних партіях. «Dakh Daughters» двічі виходили на біс. Прощались з глядачами  під вигуки «Слава Україні!», тримаючи у руках синьо-жовтий стяг. На завершення концерту  "Dakh Daughters" зізналися, що щиро закохалися у Івано-Франківськ.

1

2

4

5

7

6

8

9

11

Фото Юрій Гриньків