Logo
28 Травня 2019, 20:38

Як франківцям змінити місце голосування на парламентських виборах

Уже 21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів ВРУ.

Відділ ведення державного реєстру виборців повідомляє, що якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

Про це інформує Івано-Франківська міська рада, пише Типовий Франківськ.

Для цього потрібно до 15 липня 2019 року включно, подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

До таких документів можна віднести:

- довідку з місця роботи;

- довідку з місця навчання;

- документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати;

- проїзні документи;

- путівка в санаторій, тощо.

Перелік таких документів не є вичерпним.

На період проведення чергових і позачергових виборів народних депутатів України орган ведення Реєстру може тимчасово змінити місце голосування виборцю на іншу виборчу дільницю, в тому числі поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру про його виборчу адресу.

У разі якщо виборцю на період проведення чергових і позачергових виборів народних депутатів України тимчасово змінено місце голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру (виборець за виборчою адресою не відноситься до одномандатного виборчого округу, до складу якого входить звичайна виборча дільниця, на яку тимчасово змінено місце голосування виборця), також у графі "Примітки" робиться відмітка "Отримує лише бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі".

Франківців очікують за адресою: вул.Грушевського, 21 каб.110, графік роботи: понеділок-четвер 8:00 до 17:15 год , п’ятниця з 8:00 до 16:00 год., обід 12:00 до 13:00. Телефон для довідок: 55-19-95, 55-20-78, 55-63-69.

Схожі Новини