Logo
1 Грудня 2014, 10:34

Як готуються українські снайпери – творці сепаратистського пекла (ФОТО)

Триває підготовка снайперів для Збройних Сил України.Мине не так багато часу, як чоловіки, що зараз навчаються в одному з військових навчальних центрів на заході України, прийдуть у зону АТО. Прийдуть і переймуть естафету у своїх бойових побратимів.

снайпери2

Естафету з створення пекла та суцільного жаху для російських інтервентів, сепаратистів та іншої мерзоти, що вирішила відтяти шмат України на користь сусідньої держави. Справа в тому, що всі ці військовослужбовці майбутні снайпери. Нещодавно вони були призвані під час часткової мобілізації, і прийшли сюди з різних куточків України.

«Всі чоловіки, які навчаються у нас вже пройшли суворий відбір, - розповідає один з інструкторів капітан Станіслав Єгоров. - Вони досвідчені а головне мотивовані і цілеспрямовані спеціалісти. А тому навчати їх і приємно, і легко».

За словами офіцера, майбутній снайпер має бути дуже врівноваженим флегматиком, терплячим, мати розвинуту уяву і вміти імпровізувати. Крім того вже під час навчань з снайперами проводять низку тестів, що проявляють їх психологічні та фізичні здібності. Зокрема, інструктор продемонстрував намальоване на білому папері коло діаметром в п’ять сантиметрів. Коло поділене дрібними рисками, які нормальна людина може бачити на відстані приблизно п’ять метрів, а снайпер має розрізняти їх до восьми метрів. Вся підготовка спеціалістів відбувається як в день, так і вночі. Майже щодня стрільби та заняття з маскування.

«Я родом з мисливської родини, - розповів рядовий Роман Грамницький. - Стріляв з багатьох видів зброї. Та снайперську гвинтів Драгунова тримаю вперше. Це надзвичайно хороший “інструмент”. Сподіваюсь, що мої знання та навички допоможуть якнайшвидше звільнити Україну від загарбників».

снайпери3

снайпери5

снайпери1

снайпери6

снайпери4

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр 

Міністерства оборони України.

Фото автора