Logo
9 Вересня 2016, 14:40

Як правильно зібрати обід собі на роботу та дитині у школу

Часто ми харчуємося снеками та солодощами саме тому, що не беремо з собою їжу на роботу. Крім того, батьки не встигають, а часто і не намагаються, зібрати дитині судочок-ланч у школу, натомість даючи гроші.

1

Британське видання The Daily Mail зібрало шість корисних порад, які допоможуть правильно спакувати обід та зекономити дорогоцінний вранішній час.

Пакуйте розумно

Якщо обід постійно протікає, то його не захоче носити з собою навіть найбільший любитель домашньої їжі. Тому, в першу чергу, експерти радять уважно обирати судок. Наприклад, зверніть увагу на ті у яких є резинові ущільнювачі.

Якщо ви знайшли стильні ланч-бокси та термосумки для їжі – це буде теж бонусом.

"Ні" сирим бутербродам

Сендвічі є одними із найпоширеніших складових ланчів.

Але часто, коли приходить час їх з'їсти, вони стають вологими та залишають небажаний присмак у роті.

Як робитимете такі бутерброди то замініть нарізаний хліб на булочки зі шкоринкою.

Крім того, намазуйте гірчицю, майонез чи масло не на хліб, а на сир, м'ясо чи інші наповнювачі бутерброду.

Якщо ви збираєтеся покласти сендвіч у один судочок чи ланч-бокс із іншими продуктами, то обов’язково обмотайте його харчовою плівкою, так він не візьме зайву вологу з інших продуктів.

Змінюйте раціон

Якщо постійно брати з собою чи давати дитині один і той же бутерброд, то це швидко набридне.

Спробуйте замінити сандвічі на сезонні страви. Наприклад, восени, поки є розмаїття овочів і фруктів, робити на обід салати, а взимку брати термос із супом.

Експерти також радять обирати харчову тему на тиждень. Наприклад, можна наробити японських суші чи приготувати фахітас з мексиканської кухні та брати це все на обід.

2

Плануйте меню заздалегідь

Вигадування нових ідеї для обіду теж може перетворитися на рутину.

Витончений спосіб обійти це – ввести ротацію меню. Вона може бути тижнева, раз на два тижні або навіть місяць, в залежності від вашого графіка.

Це може заощадити як дорогоцінний час вранці, оскільки ви зможете купити всі необхідні інгредієнти заздалегідь, так і гроші, бо ви будете купувати тільки ті продукти, які дійсно потрібні на цьому тижні.

Залучайте то зборів малюків

Дітей можна долучати до зборів шкільного обіду і це буде певним видом інтерактивних розваг.

Якщо ви попросите дитину допомогти вам вибрати те, що покласти у їх коробку для сніданку, то вони будуть більш схильні пробувати нові продукти.

Крім того, вони будуть відчувати гордість за те, що зібрали ланч-бокс самостійно та точно захочуть його з'їсти.

Будьте креативними

Instagram має безліч цікавих користувачів, які надихають на створення цікавих обідів.

Там є супер-мами і тата, які створюють дивовижні їстівні витвори для своїх дітей.

3

Наприклад, австралієць Джордж Джорджієвський, блог якого schoollunchbox має близько 6000 послідовників, майже щодня постить фотографії шкільних ланч-боксів, які він готує двом своїм дочкам.

Щоп'ятниці у нього "день спадщини", коли він розповідає своїм дітям про харчові вподобання різних країн та тематично наповнює їх судки.

Користувач Candace Ku відома своїми неймовірними бенто-коробками, які схожі на відомих персонажів мультфільмів.

В Україні теж є свої такі блогери, які можуть надихнути вас на те, щоб взяти з собою обід. Наприклад, киянин Олександр Космач вигадав фотопроект, який підбадьорює людей не нехтувати обідом, їсти вчасно та не соромитись носити усюди з собою судок із корисними стравами.

Джерело: УПЖ