Logo
6 Вересня 2016, 21:35

У підвалі франківського драмтеатру поставлять оперу жахів "Гамлет" (ВІДЕО)

У грудні в Івано-Франківському обласному муздрамтеатрі відбудеться прем’єра неоопери «Гамлет». Класичний твір Шекспіра у сучасному перекладі відомого письменника Юрія Андруховича поставить Ростислав Держипільський. І його задум дає підстави називати виставу не класичною оперою, а новою оперою (неооперою) жахів.

гамлет

У  головних ролях неоопери зіграють відомі  київські та львівські актори – Ірма Вітовська (Гертруда), Юрій Хвостенко (Клавдій), Анастасія Блащук (Офелія) а також провідні актори івано-франківського театру: Олексій Гнатковський (Гамлет), Ігор Захарчук (Полоній), Євгеній Холодняк (Фортенбрас), Іван Бліндар (Лаерт) і Надія Левченко, Олеся Пасічняк та Галина Баранкевич у ролі відьмочок.

Саме в підвалі драмтеатру буде постановка п'єси. Переклав тест для неї відомий письменник Юрій Андрухович, а музику до неї напишуть композитори Роман Григорів та Ілля Разумейко, пише Курс.

Перша репетиція відбулась ще під час проведення "Porto Franko ГогольFest" у Франківську. Пропонуємо вам переглянути як це було. Диригент - Роман Григорів.

https://youtu.be/U2_vfK9IqCE

Схожі Новини