Logo
6 Січня 2018, 10:30

Як в Івано-Франківську готуються до різдвяного обіду з бідними

На Різдво, 7 січня о 13 годині в Івано-Франківську відбудеться традиційний святковий обід з бідними, який організовує Спільнота Святого Егідія.
2 Щоб зібрати необхідні на організацію свята кошти, Спільнота Святого Егідія протягом кількох тижнів продавали сертифікати за символічні 100 гривень. За словами члена спільноти Івана Харука, уже придбали близько сотні сертифікатів, пише Бліц. "Втім багато людей долучаються і без сертифікатів. Франківці просто бачать ініціативу і одразу питають куди кинути кошти і як допомогти. Тобто сертифікат - це як спосіб привернути увагу", - розповідає Харук. Обід відбудеться в Парафії всіх святих українського народу. Кожен бідний та бездомний отримав від Спільноти святого Егідія іменне запрошення на святковий обід.

1

Загалом запрошено близько 70-80 людей. Для всіх запрошених організатори підготували подарунки.

"Ми запрошуємо волонтерів, які зможуть допомогти з організацією та проводенням обіду. Долучаться також парафіяни храму. Їжа, подарунки, автобус для гостей бездомних уже готові", - розповідає Іван Харук.

Варто зауважити, що цьогоріч відсвяткувати Різдво Христове за святковим обідом з обездоленими франківцями завітають Митрополит Володимир та міський голова Руслан Марцінків.

"Ми проводимо це свято для бідних, щоб подарувати їм сімейний домашній затишок. Адже у щоденному житті вони постійно стикаються з великими труднощами, нерозумінням а подекуди і несприйняттям оточуючих. Тож для них дуже важлива наша увага і підтримка. І їм буде дуже приємно, що цьогоріч з ними за одним столом сидітимуть митрополит і міський голова",- підсумував Харук.

3

4

Схожі Новини