Logo
14 Грудня 2017, 11:30

Як в Івано-Франківську відзначатимуть Новорічні свята (ВІДЕО)

Івано-Франківськ – в очікуванні Новорого Року. На вулицях міста з’являється святкова ілюмінація. А на полицях крамниць – яскраві подарункові пакунки. Тим часом на Вічевому майдані комунальники розпочали монтаж головної «героїні» новорічно-різдвяних свят.

НР

Нинішній рік іванофранківці зустрічали з орендованою ялинкою. Оскільки в останній момент колегія Антимонопольного комітету скасувала рішення про її закупівлю. Тому на період зимових свят її взяли в оренду. За 50 тисяч гривень. На початку весни новорічне дерево таки вдалося купити, пише ВЕЖА.

До кінця тижня головна ялинка міста постане у всій красі, кажуть комунальники. Відкриватимуть її традиційно в день Святого Миколая. Символи Нового Року засяють і в мікрорайонах. Щоправда, не штучні, а живі.

Окрім зелених красунь у Новий рік іванофранківців та гостей міста «проведуть» новорічні ілюмінації. Головна окраса святкувань – світлодіодний «Фонтан». Це – майже півсотні арок у вигляні струменів води. Їх встановлять вздовж «стометрівки». Вартість такого задоволення, кажуть чиновники, близько трьох мільйонів гривень.

https://youtu.be/2oSaxqJ_gu0