Logo
2 Жовтня 2015, 22:51

Юрій Іздрик в Франківську розповідав про "Календар любові", українських письменників та Батьківщину. ФОТО

2 жовтня в книгарні "Є" український прозаїк, поет, культуролог Юрій Іздрик презентував  поетичну збірку "Календар любові", модерував захід письменник Володимир Єшкілєв.

 ”Календар любові” – книжка, яка певною мірою придумала, виносила і написала себе сама. Коли три роки тому мене накрила графоманська хвиля майже щоденного віршування, я й гадки не мав, скільки це триватиме, які теми, настрої, образи і форми домінуватимуть", – каже Юрко Іздрик.

Завдяки „Календарю” читачі точно знатимуть, який вірш пасує більше для спекотних літніх днів, а який – для холодних зимових ночей. Сам Юрій Іздрик більше полюбляє літо. Процес створення віршів поет порівнює із кросвордом, де слова, що народжуються самі набувають сенсу, утворюють своєрідну матрицю.  Також поету не потрібен додатковий допінг, він творить "без стакана водки". Видання чергової збірки для Іздрика лише поповнення на полиці із власними книгами.

"Український письменник - це така жалюгідна скотинка, яка постійно стежить за рейтингами, перечитує весь той срач, що шириться інтернетом, читає відгуки. Мої егоцентричні комплекси цілком задовільняють  факти публікацій моїх віршиків на Фейсбуці, я певною мірою орієнтуюсь на перегляди. Хоча помічаю тенденцію, що чим гірша поезія, тим більше людей її читають", - вважає поет.

Також не оминуло Юрія Іздрика запитання, про ставлення до АТО та чи готовий  він воювати. На це поет відповів:

"Я не готовий вбивати. Ніде крім  місця, де стоїть моя хата, я не готовий стріляти. Для мене Батьківщина - це ті кілька сантиметрів землі, де я знаходжусь,  до того ж і  вона часто зраджує."

IMG_0374

  IMG_0378     IMG_0383     IMG_0388

IMG_0375