Logo
11 Липня 2016, 14:20

Ющенко закинув свою “дачу” з церквою і водяним млином у Карпатах (ФОТО)

Світлини нинішнього стану дачі екс-президента України Віктора Ющенка виклали у соцмережі.

1

Неподалік села Татарів на Прикарпатті серед родзинок Карпатського природно-заповідного парку Женець — дача екс-президента України Віктора Ющенка, пишуть «Вікна».

«Все завмерло. Позаростало. Недоглянуто. Видно, що вже роками сюди не інвестується, і не розбудовується. Все законсервовано», — розповідає у соцмережі прикарпатець Юрій Романюк, який на підтвердження виклав десятки світлин.

2

3

4

«Такий він господар був: як в державі, так і на власному обійсті...Але яке воно власне — це ж територія Карпатського національного природного парку», — коментує світлини у соцмережі Володимир Безгачнюк.

Заповіднику належать понад чотири тисячі гектарів землі. В’їзд на територію платний: з дорослого 10 гривень, з дитини — п’ять, для місцевих — безкоштовно. Об’єкт під умовною назвою “дача Ющенка” або “готель президента” в екскурсійний маршрут не входить.

5

6

7

8 Нині будинок зачинений на замки, а окремі двері підперті дошками.

Котеджне містечко, за інформацією ЗМІ, мало прийняти перших гостей навесні 2014 року. На території будували власну пасіку, ставок, водяний млин і навіть церкву. По всій території — будиночки охорони.

9

10

11

12

13

14

15

16 А ось так зараз виглядає колиба на “дачі Ющенка”.

17

18

19