Logo
5 Жовтня 2014, 17:28

Ювілейний фестиваль «Свято хліба» в Івано-Франківську (ФОТО)

Сьогодні на Майдані Шептицького відбувся 5-й вересневий фестиваль «Свято хліба», приурочений завершенню збору врожаю.

хліб1

Місцеві підприємства, хлібопекарі та кондитери презентували для іванофранківці та гостей міста свою продукцію в святково оформлених презентаційних палатках. В кожній з них можна було не лише купити, але й продегустувати хлібо-булочну продукцію.

«У нас була дискусія щодо того чи проводити його взагалі в цьому році. Коли ми обговорювали це питання, прозвучала одна фантастична думка, яка визначила подальший розвиток подій. «Хліб – це символ України. Буде хліб – буде Україна!». Тому ми вирішили свято провести. Адже цього року було зібрано один з найбільших урожаїв за часи незалежності нашої держави», – зазначив на відкритті фестивалю голова Гільдії приватних пекарів та кондитерів Івано-Франківська Ростислав Кукурудз.

Учасників та гостей фестивалю розважали  театралізованими постановками, концертними заходами, унікальними майстер-класами для дітей та дорослих. Крім цього, у скверику біля Майдану Шептицького, варили вже традиційний козацький куліш та пригощали ним усіх охочих.

Варто зазначити, що частина коштів, виручених від продажів на фестивалі буде передана на потреби реабілітації бійців АТО, які на даний момент перебувають на лікуванні в медичних закладах країни.

хліб11

хліб2

хліб7

хліб8

хліб12

хліб4

хліб13

хліб9

хліб15

хліб6

хліб16

хліб14

хлліб10

хліб5