Logo
11 Лютого 2015, 14:45

З Івано-Франківська батальйону «Айдар» передали реанімобіль (ФОТО)

Сьогодні в Івано-Франківську представникам медичної служби добровольчого батальйону "Айдар" було передано Фольсваген Т4, переобладнаний в реанімобіль.

2

«Сьогодні вночі по лікарні міста Щастя було нанесено удар, чотири чи п’ять попадань. Повністю зруйновано перший поверх, на другому поверсі повністю вибило вікна. Це диво, що немає поранених. Тут в лікарні базується медична служба «Айдару». Крім цього, наша медична машина «Соболь» прямим попаданням була знищена. Тому цей Фольсваген буде єдиного машиною медиків в батальйоні», – розповіла медик батальйону «Айдар» Лада Веденська.

За її словами медики на фронті не можуть обійтися без автомобілів, адже за їх допомогою поранених вивозять з поля бою.

«Останнім часом обстріли просто «божевільні». Є підозра, що далі все буде дуже серйозно. Ситуація не покращиться, а лише погіршиться в плані поранених та втрат. Тому нам дуже важливо мати автомобілі, краще джипи, які можуть вивозити поранених і мають добру прохідність», – додала Лада Веденська.

Переобладнання автомобіля було здійснено за сприяння Центральної міської клінічна лікарні та головного лікаря Івано-Франківська Тараса Масляка. Від лікарні батальйону «Айдар» також передано медикаменти та хірургічний інструмент.

«Машину старалися переобладнали так, щоб вона була корисною на полі бою. Доробили лавки, пристосування для капельниць. Передали на прохання медичної служби батальйону протизапальні антибіотики, перев’язочний матеріал, інструментарій для травматологічних операцій та допоміжні засоби для фіксації переломів, щоб можна було транспортувати поранених», – каже Тарас Масляк.

За словами головного лікаря міста, це на прохання про допомогу від добровольчого батальйону «Айдар» Центральна міська клінічна лікарня відгукується вже не вперше.

1

3

4

6

5

7

9

10

11

12

8