Logo
15 Березня 2015, 18:21

З Івано-Франківська на Схід вкотре відправилися бійці зведеного загону міліції (ФОТО)

Для більшості правоохоронців, які сьогодні вирушили з Івано-Франківська на Схід України, це вже не перше таке службове відрядження. Їх досвід додає впевненості й тим, хто ще не має власних вражень про службу у цьому регіоні держави.

1

До складу загону увійшли працівники міськрайорганів і підрозділів прикарпатської міліції та спецбатальйону «Івано-Франківськ». Бійці нестимуть чергування на блок-постах, охоронятимуть громадський порядок в населених пунктах, виконуватимуть інші завдання, визначені керівництвом АТО, повідомляють в СГЗ УМВС області.

2

Звертаючись до відряджених, начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин висловив переконання у тому, що вони за прикладом попередніх міліцейських загонів з Прикарпаття щасливо повернуться з подяками за сумлінну службу. Водночас тим, хто прийшов підтримати бійців загону, очільник міліції краю наголосив, що правоохоронці добре підготовлені та належно забезпечені усім необхідним для виконання службових обов’язків.

3

Як і годиться, у дорогу працівників міліції проводжали спільною молитвою усіх присутніх та благословенням священиків, а івано-франківські школярі подарували бійцям загону сувеніри з українською символікою.

4

5

6

7

8