З прикарпатських їдалень шкіл і садків вилучили понад півтонни неякісних продуктів

Комісія Держпродспоживслужби перевірила стан організації харчування дітей у навчальних закладах Прикарпаття.

Комісія відібрала для досліджень харчові продукти в 338 закладах із 669 шкільних навчальних та 295 дошкільних дитячих закладів, що діють на Прикарпатті, і в яких організовано харчування близько 400 тисяч дітей.

За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 38 зразків харчових продуктів (м’ясо – 3, м’ясопродукти – 2, молоко – 1, сир твердий – 4, масло солодковершкове – 19, овочі – 14, олія – 1, риба морожена – 6) у Богородчанському, Верховинському, Городенківському, Долинському, Калуському, Надвірнянському, Рогатинському, Снятинському, Тлумацькому, Тисменицькому районах, Івано-Франківську, Яремче не відповідали вимогам нормативної документації.

У 98 дитячих садках здійснено відбір 340 зразків харчових продуктів 110 постачальників.

За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 12 зразків харчових продуктів (сир твердий – 2, масло солодко вершкове – 6, овочі – 4) у Верховинському, Галицькому, Коломийському, Рогатинському районах та Івано-Франківську не відповідали вимогам нормативної документації, що складає 3,5% від досліджених.

За результатами проведених заходів державного контролю змінено 6 постачальників. Зупинено обіг 570,8 кг невідповідних харчових продуктів, в тому числі 503,3 кг – в школах та 67,5 кг – в ДНЗ.

Джерело: Фіртка

196 1

Залишити Коментар