Logo
16 Квітня 2015, 11:35

За два місяці в Івано-Франківську буде система GPS моніторингу, рух автобусів по графіку, серійні квитки та чисті автобуси, – Смушак

Лише два місяці мешканцям Івано-Франківська залишилося почекати до обіцяних перевізниками покращень. Реформа у пасажирських перевезеннях міста діє, а громадський транспорт починає змінюватися.

маршрутки2

Про це на сторінці Комуналка.ІФ пише директор Департаменту комунального господарства Івано-Франківська Михайло Смушак.

«Головне, що реформа розпочалася і вже за два місяці у нас буде система gps моніторингу і рух автобусів чітко по графіку, серійні квитки і облік пасажиропотоків, водії у одностроях і з бейджиками і як мінімум чисті і справні автобуси», – йдеться в повідомленні.

За словами Смушака,  станом на 15.04.2015 року укладено 222 додаткові угоди, одним із пунктом у яких є підняття тарифу до 3 грн. 50 коп. Ще близько 15 не уклали.

«Незабаром - нова схема руху громадського транспорту і новий конкурс за лотами, де перевага буде надана перевізникам, які запропонують великогабартні нові автобуси, або які максимум за два роки зобов'яжуться поміняти свої автобуси на нові великогабаритні. А такі речі, як gps, квитки, форма і повне дотримання правил перевезень пасажирів у місті Івано-Франківську будуть виконуватися само собою зрозуміло. Трішки терпіння і все буде!», – переконаний чиновник.

Схожі Новини