Logo

26 Травня 2015, 14:22

За два тижні 70-80% вулиць івано-франківська будуть мати дорожню розмітку, – Смушак

Пришвидшити процес нанесення дорожньої розмітки на дорогах Івано-Франківська не вдається через погодні умови. Наразі вона нанесена лише на 30% вулиць.

перехід

Про це сьогодні на оперативній нараді повідомив директор департаменту ЖКГ, транспорту та зв’язку Михайло Смушак, пише Фіртка.

«Розмітка наноситься вночі, адже це єдиний час, коли можливо проводити відповідні роботи. Роботи проводить три підприємства – ТзОВ «Західдорсервіс», ПП «Маестро-М» та КП «ДРЕУ». Проте майже щоночі йде дощ», - пояснив Смушак.

Також причиною повільного нанесення розмітки є те, що вона цього річ вперше наноситься за європейським зразком. Тобто такої розмітки ще не було на наших дорогах, її доводиться малювати «з нуля». 

За словами Михайла Смушака, за два тижні 70-80% вулиць міста будуть мати дорожню розмітку.

Крім цього секретар міської ради Микола Вітенко зауважив, що розмітка велодоріжок поки що не працює. На це Смушак відповів: «раніше ми і не мріяли про велосмуги, велодоріжки, велопереїзди. У цьому році це вже реальність».

«Зрозуміло, що більшість водіїв, більшість мешканців міста не розуміють, що це, бо багато хто такого навіть не бачив. Також поки що не всюди встановлені відповідні дорожні знаки і водії продовжують паркуватись на велоділянках. За цим повинні наглядати працівники ДАІ і проводити відповідне інформування», - зауважив Смушак.

Чиновники погодились, що за паркування на велодоріжках передбачені штрафи.

Схожі Новини