Logo
16 Червня 2015, 18:20

За два тижні працівники ДАІ області виявили 183 порушення, здійснених пасажирським транспортом (ФОТО)

За 14 днів проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Автобус» працівниками Державтоінспекції Івано-Франківської області виявлено 183 порушення у сфері забезпечення безпеки руху на пасажирському автотранспорті.

даі1

За звітний період з 1 червня поточного року було перевірено 587 автобусів, з них 150, які здійснюють нерегулярні пасажирські перевезення, 81 – використовуються для перевезення організованих груп дітей.

При перевірках у автогосподарствах та безпосередньо під час експлуатації транспортних засобів на лінії зафіксовано 183 порушення.

Зокрема, виявлено 38 – технічно несправних автобусів, у тому числі з несправним або заблокованим аварійним виходом – 8, з незаконно встановленими додатковими місцями для сидіння – 6, з несправними зовнішніми світловими приладами – 7, з несправностями рульового управління – 2, з несправностями (зношенням шин та коліс) – 24, виявлено 3 факти керування водіїв у нетверезому стані (у Городенківському, Калуському, Рожнятівському районах), 6 – перевищення встановлених обмежень швидкості руху, 33 – перевезення пасажирів понад встановлену кількість, 19 – порушень вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг біля автовокзалів, 13 – порушень правил зупинки та стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, виявлено 5 фактів керування автобусами без ліцензійної картки, 61 – відхилення від визначеного маршруту руху та інші.

Аналізуючи приклади порушень та їх чисельність, очевидним є факт, що дисципліна водіїв потребує постійного контролю з боку Державтоінспекції. Тож робота у цьому напрямку продовжується.

даі2

даі3

Схожі Новини