Logo
21 Липня 2015, 10:39

За рухом громадського транспорту Івано-Франківська незабаром можна буде стежити на сервісі GoogleMaps

В Івано-Франківську з 10 червня запущено загальнодоступний сайт моніторингу руху громадського транспорту міста Dozor (http://iv-frankivsk.dozor-gps.com.ua/).

сайтруху

«Вперше в Україні всі інтелектуальні та майнові права на GPS-дані належать місту. Саме таке формулювання має п.8.3 Договору на запровадження системи GPS-моніторингу. Це стало можливим завдяки співпраці між виконавчим комітетом та ресурсом пошуку маршрутів EasyWay, яких було залучено у якості консультантів при розробці Договору», – розповів директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

За його словами, GPS-дані про рух громадського транспорту відображаються на сервісі EasyWay (http://www.eway.in.ua/ua/cities/frankivsk/routes), який має дещо ширший функціонал. Сервіс надає інформацію про всі маршрути та зупинки громадського транспорту, допоможе підібрати зручний маршрут з урахуванням фінансових та часових затрат, а також прокладе найкоротший автомобільний шлях. Проект EasyWay також пропонує безкоштовний мобільний додаток для Android та IOSвіджет-систему.

Мешканці міста можуть моніторити рух громадського транспорту на обох сайтах.

Крім того до виконавчого комітету міської ради звернулись представники  сервісу GoogleMaps. «Інформація про рух громадського транспорту на міських маршрутах загального користування відображатиметься на сервісі вже найближчим часом. Місто Івано-Франківськ приєднається до таких міст як Бостон, Ванкувер, Будапешт, Чикаго і та інших міст з цілого світу, які надають GPS-дані про рух громадського транспорту для відображення на картах Google», – наголосив Михайло Смушак.

Нагадаємо, що за результатами конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в місті Івано-Франківську, який проведено 12 травня, укладено договір між виконавчим комітетом міської ради та переможцем конкурсу ПП «Автоімідж».